Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zgadzam się Więcej informacji

O nas

Marka WielkieDrukowanie.eu to firma zajmująca się drukiem w wielkim formacie, która działa na zgierskim rynku od grudnia 2016 roku, ale już w tak krótkim czasie zdążyła zdobyć wielu Klientów i zrealizować mnóstwo projektów graficznych i wydruków wielkoformatowych na rożnych materiałach.

W naszej codziennej pracy skupiamy się na sprawnym realizowaniu zamówień naszych Klientów, aby ograniczyć czas oczekiwania do niezbędnego minimum. Rzeczy niemożliwe realizujemy od ręki, a na cuda musicie Państwo poczekać, a tak na poważnie większość drobnych zamówień finalizujemy praktycznie z dnia na dzień wszystko zależy oczywiście od obłożenia plotera drukującego.

Jak każda szanująca się firma staramy się być odpowiedzialni społecznie i uczestniczymy w akcjach społecznych  oraz charytatywnych. Szczególnie intensywnie udzielamy się przy organizowaniu finałów WOŚP, które organizuje nasz zgierski sztab.dyplom WOŚP 2019dyplom 
WOŚP 2018dyplom WOŚP 2017


baner WOŚP 2018przyczepa reklamowa WOŚP 2018

Byliśmy również fundatorem ścianki sponsorskiej na Jeżobiegu zorganizowanym z okazji 25 i 26 finału WOŚP. Wszystko w szczytnym celu, aby zebrać jak najwięcej pieniędzy dla najmłodszych.
 
Jeżobieg 2017Jeżobieg 2018

Pracujemy na materiałach:

Klej do billboardówKlej do billboardówKlej do billboardówKlej do billboardówKlej do billboardówKlej do billboardów